Будиночок з сіна для гризунів, 39 х 29 х 19,5 см, Kerbl
SKU
81763
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81763 |
| Код постачальника | 81763 |
| Код CN | 46021990 |
| Основний EAN-13 | 4018653907993 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/144 |
| Чиста ширина продукту | 32 cm |
| Чиста висота продукту | 21 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 0.51 kg |
| Маса нетто | 0.51 kg |
| Висота коробки | 59 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 6.12 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
