Будиночок з сіна для гризунів XL, 37 х 30 х 28 см, Kerbl
SKU
82789
- природно висушена трава
- придатний для вживання
- не містить небезпечного дроту та пластикових елементів
- у коробці для самостійного складання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82789 |
| Код постачальника | 82789 |
| Код CN | 46021990 |
| Основний EAN-13 | 4018653827895 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48/1320/3300 |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 1.24 kg |
| Маса нетто | 1.24 kg |
| Висота коробки | 54 cm |
| довжина коробки | 81 cm |
| Вага коробки | 14.88 kg |
| Ширина коробки | 54.5 cm |
