Будиночок з тунелем для хом'яка, дерев'яний, 40 х 12 х 10 см, Kerbl
SKU
82786
- з натурального дерева
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82786 |
| Код постачальника | 82786 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653827864 |
| Ємність/Об'єм | 400 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16/224 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.628 kg |
| Маса нетто | 0.63 kg |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 52 cm |
| Вага коробки | 10.048 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
