Будиночок-замок для гризунів, бежевий, 28 х 28 х 25 см, Kerbl
SKU
81826
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81826 |
| Код постачальника | 81826 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653254288 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/108 |
| Чиста ширина продукту | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 38 cm |
| Чиста вага продукту | 1.74 kg |
| Маса нетто | 1.74 kg |
