Будка для собак 4 сезони, дерев'яна, 100 х 83 х 94 см, Kerbl
SKU
81349
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81349 |
| Колір виробника | коричневий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653066836 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81349 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/366 |
| Чиста висота продукту | 25.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 105 cm |
| Чиста вага продукту | 29 kg |
| Маса нетто | 29 kg |
| Чиста ширина продукту | 71 cm |
