Будка для собак Kenny, сіра, 113 x 77 x 81 см, Kerbl
SKU
80576
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80576 |
| Колір виробника | білий/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653216255 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80576 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/205/560 |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 118 cm |
| Чиста вага продукту | 26 kg |
| Маса нетто | 26 kg |
| Чиста ширина продукту | 80 cm |
