Бутерброд Delizia, Банан, 195 г
SKU
3228259
Здорові ласощі для коней, засновані на лугових травах, травах, фруктах і овочах, поживні і є хорошим заняттям для тварин.
- Виготовлені з натуральних інгредієнтів з високим вмістом клітковини.
- Збагачені овочами та фруктами.
- Ідеально підходять для здорової дієти через низький вміст цукру.
Рекомендації щодо годування:
Максимум два бутерброди на день на одну коняку.
| Марка | Delizia® |
|---|---|
| Другий код | 3228259 |
| Основний EAN-13 | 4018653289990 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3228259 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 23099041 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/32/704 |
| Чиста ширина продукту | 10.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.21 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 6.72 kg |
