Чаша для попереднього здоювання, з чорним диском, зелена, Kerbl
SKU
1529
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1529 |
| Старий код SKU | 01-5120-002 |
| Колір виробника | зелений |
| Країна походження | Czechy |
| Основний EAN-13 | 4018653150290 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 1529 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/600 |
| Чиста ширина продукту | 18.7 cm |
| Чиста висота продукту | 18.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 13.2 cm |
| Чиста вага продукту | 0.136 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Ширина коробки | 62 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 81 cm |
| Вага коробки | 13.6 kg |
