Черпак для гною, оцинкований, без держака, 24 см, 6,5 л, Kerbl
SKU
29871
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29871 |
| Старий код SKU | 10-5035 |
| Код постачальника | 29871 |
| Основний EAN-13 | 4018653298718 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Słowacja |
| Діаметр | 24 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/148 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 1.16 kg |
| Маса нетто | 1.16 kg |
