Чесальний килимок для коней та корів 30 x 40 см, Kerbl
SKU
32678
- килимок для малювання з натурального каучуку
- рухливі та м'які виступи забезпечують оптимальний догляд за шерстю без ризику подразнення шкіри
- прямокутна форма з безліччю монтажних отворів для стабільної установки
- багатофункціональне використання, таке як розміщення на стіні або навколо стовпів, колон або кутів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 32678 |
| Код постачальника | 32678 |
| Колір виробника | чорний |
| Основний EAN-13 | 4018653326787 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40169997 |
| Країна походження | Sri Lanka |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/240 |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 1.611 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 15.5 cm |
| довжина коробки | 60.5 cm |
| Вага коробки | 19.332 kg |
| Маса нетто | 1.61 kg |
