Цифрова лопатка для корму, 800 г, біла, Kerbl
SKU
3228274
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3228274 |
| Старий код SKU | 10-5146 |
| Код постачальника | 3228274 |
| Основний EAN-13 | 4018653290774 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84231010 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.151 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
| Висота коробки | 30.5 cm |
| довжина коробки | 65.5 cm |
| Вага коробки | 9.06 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
