Цифровий термометр Min-Max, білий, Kerbl
SKU
291392
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291392 |
| Старий код SKU | 01-6197 |
| Код постачальника | 291392 |
| Колір виробника | білий |
| Основний EAN-13 | 4018653253014 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90251180 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Товщина | 3 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72/720 |
| Чиста ширина продукту | 3.8 cm |
| Чиста висота продукту | 16.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 8.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.184 kg |
| Ширина коробки | 35.5 cm |
| Висота коробки | 29.8 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 13.248 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
