Циліндр для шприца 10 мл HSW ROUX-REVOLVER®, Kerbl
SKU
241
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 241 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4035873000389 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183190 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 241 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.01 kg |
| Старий код SKU | 09-0001-004 |
| Висота коробки | 9 cm |
| довжина коробки | 21 cm |
| Вага коробки | 1.1 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.011 kg |
