Циліндр для шприца 50 мл HSW ROUX-REVOLVER®, Hauptner, Kerbl
SKU
2414
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2414 |
| Старий код SKU | 09-0004-003 |
| Код постачальника | 2414 |
| Основний EAN-13 | 4035873000419 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90183190 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.05 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 28 cm |
| Вага коробки | 5 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
