Циліндр для шприца HSW FERRO-MATIC®/HSW VET-MATIC®, 5,0 мл, Kerbl
SKU
2410
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2410 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4035873000396 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183190 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 2410 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.01 kg |
| Старий код SKU | 09-0021-001 |
| Висота коробки | 11.7 cm |
| довжина коробки | 23.5 cm |
| Вага коробки | 1.336 kg |
| Ширина коробки | 11.7 cm |
| Чиста висота продукту | 1.9 cm |
| Чиста довжина продукту | 5.6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.013 kg |
| Чиста ширина продукту | 2 cm |
