Циркуляційний насос C10 з вбудованим нагрівальним елементом, 50 В, 3000 Вт, Kerbl
SKU
223130
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223130 |
| Основний EAN-13 | 4018653242964 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 223130 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Походження | Зроблено в Німеччині |
| Код CN | 85161011 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 41 cm |
| Чиста висота продукту | 32 cm |
| Чиста довжина продукту | 61 cm |
| Чиста вага продукту | 9 kg |
| Маса нетто | 9 kg |
