CIT Мухоловка FlyCage3 вкл. аттрактант
SKU
299131
| Марка | CIT |
|---|---|
| Другий код | 299131 |
| Країна походження | Portugalia |
| Основний EAN-13 | 4018653852248 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 38089190 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/864 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 299131 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.17 kg |
| Старий код SKU | 12-0261 |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 42.5 cm |
| Вага коробки | 4.389 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
| Чиста висота продукту | 10.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.17 kg |
| Чиста ширина продукту | 10.5 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
