Датчик автоматичного відкриття дверей SmartCoop
SKU
70640
| Другий код | 70640 |
|---|---|
| Старий код SKU | 04-0380 |
| Код постачальника | 70640 |
| Основний EAN-13 | 4018653268131 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84798997 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/34/612 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 11 cm |
| Чиста вага продукту | 0.383 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 13.022 kg |
| Маса нетто | 0.38 kg |
