Дерев'яна жердина для птахів, 45 см, 4 шт, Kerbl
SKU
83147
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83147 |
| Код постачальника | 83147 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653831472 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/36/648 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 53 cm |
| Чиста вага продукту | 0.154 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Висота коробки | 18.5 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 5.544 kg |
| Ширина коробки | 30.5 cm |
