Дерев'яний ящик для мобільного курятника №1, Kerbl
SKU
81738-1
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 817381 |
| Код постачальника | 81738-1 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 5902385821070 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 82 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 102 cm |
| Чиста вага продукту | 20.35 kg |
| Маса нетто | 20.35 kg |
