Дерев'яний ящик для мобільного курятника №2, Kerbl
SKU
81738-2
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 817382 |
| Код постачальника | 81738-2 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 5902385821087 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 82 cm |
| Чиста висота продукту | 8.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 82 cm |
| Чиста вага продукту | 13.55 kg |
| Маса нетто | 13.55 kg |
