Дерев'яний молоток для будівництва паркану, Kerbl
SKU
44482
| Країна походження | Niemcy |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4003457090255 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 44482 |
| Код постачальника | 44482 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 6 kg |
| Код CN | 44170000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 97 cm |
| Чиста вага продукту | 6 kg |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
