Детектор маститу у корів MD4Q2, Kerbl
SKU
15503
| Марка | DRAMINSKI |
|---|---|
| Другий код | 15503 |
| Старий код SKU | 01-6358 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653281420 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 84342000 |
| Виробник | DRAMINSKI S.A. |
| Код постачальника | 15503 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 34.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.991 kg |
| Маса нетто | 0.99 kg |
| Ширина коробки | 80 cm |
| Висота коробки | 78 cm |
| довжина коробки | 70 cm |
| Вага коробки | 15.856 kg |
