Дезодорант концентрат для котячих лотків, тропічний, 700 г, Kerbl
SKU
82674
- 700 г
- високоякісний концентрат у порошку
- тривала ефективність завдяки надійному та довготривалому зв'язуванню неприємних запахів
- ароматний, свіжий запах
- вистачає приблизно на 30 застосувань
- захищає лапи
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82674 |
| Код постачальника | 82674 |
| Код CN | 33079000 |
| Основний EAN-13 | 4018653826744 |
| Додаткова інформація | owoce tropikalne |
| Ємність/Об'єм | 700 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Francja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/840 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.728 kg |
| Маса нетто | 0.73 kg |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 26 cm |
| Вага коробки | 4.524 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
