Дезодорант-спрей для котячих лотків, 125 мл, Kerbl
SKU
80088
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80088 |
| Код постачальника | 80088 |
| Код CN | 33079000 |
| Основний EAN-13 | 4018653282724 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Francja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/960 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.159 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
| Висота коробки | 20.5 cm |
| довжина коробки | 13 cm |
| Вага коробки | 0.954 kg |
| Ширина коробки | 9.5 cm |
Attachments and documentation

