Діафрагма для поїльного клапана Water Level, подвійні стінки, Kerbl
SKU
22881
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22881 |
| Старий код SKU | 10-2153 |
| Код постачальника | 22881 |
| Основний EAN-13 | 4018653256428 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Виробник | Rotecna |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/300 |
| Чиста ширина продукту | 16.6 cm |
| Чиста висота продукту | 16.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 0.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.036 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 10.8 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
