Диспенсер з пакетами для вигулу собак, з карабіном, 2 х 20 шт пакетів, Kerbl
SKU
83460
- з 2 рулонами по 20 штук
- зручна конструкція з карабіном
- дозволяє підтримувати чистоту доріжок і парків
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83460 |
| Код постачальника | 83460 |
| Основний EAN-13 | 4018653834602 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Dozownik worków |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/672/64512 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.08 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
| Висота коробки | 17.5 cm |
| довжина коробки | 27.5 cm |
| Вага коробки | 0.96 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
