Допомога при посадці, висота 39 см
SKU
3228281
Складна платформа з фіксуючою функцією та протиковзкими виступами на поверхні сходинки полегшує підйом і підвищує безпеку.
- Економія місця.
- Інтегрована ручка для перенесення.
- З протиковзкими виступами на поверхні сходинки.
- З міцного пластику.
- Блокування безпеки запобігає складанню.
- Макс. навантаження 120 кг.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3228281 |
| Основний EAN-13 | 4018653850541 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3228281 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6 |
| Чиста ширина продукту | 36 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 1.23 kg |
| Маса нетто | 1.23 kg |
| Ширина коробки | 42.5 cm |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 52.5 cm |
| Вага коробки | 14.76 kg |
