Дощовик для собак Мanchester, 30 см, розмір XS, чорний, Kerbl
SKU
81376
- обхват шиї: < 36 см
- обхват талії: < 40 см
- довжина ніг: 23 см
- плащ для дощових прогулянок
- забезпечує захист від води та вітру
- знімний комір
- гумові манжети на черевній та шийній частині забезпечують ідеальну посадку
- з водонепроникною блискавкою на спині, дозволяє швидко надягати та знімати
- покриття лап з гумовим манжетом
- закрита грудна та черевна частина
- світловідбиваючі смуги
- 100% поліестер
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81376 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653054598 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 36 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81376 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Окружність талії [см] | 40 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/240 |
| Чиста ширина продукту | 26.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 29.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.191 kg |
| Маса нетто | 0.19 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 4.335 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
