Дощовик Seattle для собак Seattle, 25 см, розмір XXS, чорний, Kerbl
SKU
80618
- обхват шиї: 28 - 32 см
- обхват талії: 40 - 46 см
- легкий, практичний дощовик у кишеньковому форматі
- з чохлом
- з капюшоном і тунельною стяжкою
- з отвором для кріплення повідка
- з застібкою на липучці
- внутрішня сторона з дихаючого, м'якого матеріалу типу mesh
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80618 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653927984 |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 28 cm - 32 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80618 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Окружність талії [см] | 40 cm - 46 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.072 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 5.08 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
