Драбина-гойдалка для птахів, 35 х 10 см, Kerbl
SKU
82948
- з дерева, бавовни та пластику
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82948 |
| Код постачальника | 82948 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653829486 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/96/1152 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 1.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.05 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 4.8 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
