Драбина з лежаком для котів, дерев'яна, 97 х 35,5 х 134 см, Kerbl
SKU
80921
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80921 |
| Код постачальника | 80921 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653388662 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/21 |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 78 cm |
| Чиста вага продукту | 10.042 kg |
| Маса нетто | 10.04 kg |
