Дряпка для кота Planet X, 50 х 40 х 127 см, коричнево-бежева, Kerbl
SKU
84461
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84461 |
| Код постачальника | 84461 |
| Колір виробника | коричневий/бежевий |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653844618 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/14/728 |
| Чиста ширина продукту | 32.5 cm |
| Чиста висота продукту | 63.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 45.5 cm |
| Чиста вага продукту | 15.4 kg |
| Маса нетто | 15.4 kg |
