Дряпка для кота Toni XL, 58 x 58 x 92 см, бежева, Kerbl
SKU
84448
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84448 |
| Код постачальника | 84448 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653254257 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8 |
| Чиста ширина продукту | 59 cm |
| Чиста висота продукту | 26 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 14.5 kg |
| Маса нетто | 14.5 kg |
