Дряпка для кота Venus, 37 х 37 х 109 см, біла, Kerbl
SKU
81588
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81588 |
| Код постачальника | 81588 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653963739 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/42/1470 |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 31 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 7.1 kg |
| Маса нетто | 7.1 kg |
