Дуальний аплікатор для хвостів Tailpainter
SKU
20717
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20717 |
| Старий код SKU | 01-0806 |
| Код постачальника | 20717 |
| Основний EAN-13 | 5392000185241 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Irlandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6 |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 1.757 kg |
| Ширина коробки | 56 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 70 cm |
| Вага коробки | 10.542 kg |
| Маса нетто | 1.76 kg |
