Дверцята для кота Cat Mate 4-way XL, 235 х 252 мм, коричневі, Kerbl
SKU
80864
- можуть бути призначені для дуже великих котів або маленьких собак
- для всіх дверей, панелей і стін товщиною до 50 мм
- з розсувним замком
- з міцною, прозорою полімерною заслінкою
- ущільнення, стійке до протягів і різних погодних умов
- зовнішні розміри дверей (шир. x вис.): 235 x 252 мм
- розміри монтажного отвору (шир. x вис.): 204 x 221 мм
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80864 |
| Код постачальника | 80864 |
| Колір виробника | коричневий |
| Розмір | XL |
| Внутрішня ширина | 204 mm |
| Внутрішня висота | 221 mm |
| Зовнішня висота | 235 mm |
| Зовнішня висота | 252 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4050358162499 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/320 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.341 kg |
| Маса нетто | 0.34 kg |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 6.82 kg |
| Ширина коробки | 50 cm |
