Дверцята для кота Cat Mate® 4-way, до 50 мм, біла, Kerbl
SKU
80867
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80867 |
| Код постачальника | 80867 |
| Колір виробника | білий |
| Внутрішня ширина | 178 mm |
| Внутрішня висота | 204 mm |
| Зовнішня висота | 248 mm |
| Зовнішня висота | 265 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/160 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.785 kg |
| Маса нетто | 0.79 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 3.925 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
