Дверцята для кота Cat Mate® 4-way, до 50 мм, біла, Kerbl
SKU
80871
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80871 |
| Код постачальника | 80871 |
| Колір виробника | білий |
| Внутрішня ширина | 173 mm |
| Внутрішня висота | 198 mm |
| Зовнішня висота | 197 mm |
| Зовнішня висота | 246 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/320 |
| Чиста ширина продукту | 21.9 cm |
| Чиста висота продукту | 7.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 28.2 cm |
| Чиста вага продукту | 0.723 kg |
| Маса нетто | 0.72 kg |
| Висота коробки | 30.4 cm |
| довжина коробки | 47.5 cm |
| Вага коробки | 8.033 kg |
| Ширина коробки | 40.7 cm |
