Дверцята для кота Cat Mate® з мікрочіпом, до 32 мм, біла, Kerbl
SKU
80862
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80862 |
| Код постачальника | 80862 |
| Колір виробника | білий |
| Внутрішня ширина | 223 mm |
| Внутрішня висота | 223 mm |
| Зовнішня висота | 245 mm |
| Зовнішня висота | 245 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/336 |
| Чиста ширина продукту | 24.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.326 kg |
| Маса нетто | 0.33 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 9.128 kg |
| Ширина коробки | 51 cm |
