Дверцята для собак XL Dog Mate®, 2-сторонні, 366 х 441 мм, коричневі, Kerbl
SKU
80885
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80885 |
| Код постачальника | 80885 |
| Колір виробника | коричневий |
| Внутрішня ширина | 318 mm |
| Внутрішня висота | 391 mm |
| Зовнішня висота | 366 mm |
| Зовнішня висота | 441 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 48 cm |
| Чиста вага продукту | 1.43 kg |
| Маса нетто | 1.43 kg |
| Висота коробки | 39 cm |
| довжина коробки | 52 cm |
| Вага коробки | 14.3 kg |
| Ширина коробки | 51 cm |
