Двостороння щітка для собак, золота, 20 х 10 см, MagicBrush
SKU
80136
- двостороння щітка для собаки для видалення вільного волосся, грубої та дрібної бруду, розплутування заплутаного волосся;
- висока якість та привабливий дизайн;
- з гнучкою головкою щітки;
- ідеально підходить до тіла тварини;
- затуплені штифти з нержавіючої сталі з одного боку та м'яка синтетична щетина з іншого боку;
- ергономічна ручка.
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 80136 |
| Код постачальника | 80136 |
| Код CN | 96039091 |
| Основний EAN-13 | 4018653284834 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/48 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.151 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 4.035 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
