Електричний погонщик худоби AniShock PRO 2000, 6000 V, Kerbl
SKU
11261
Електричний погонщик худоби AniShock PRO забезпечує тривалий термін служби батарей завдяки низькому споживанню енергії. Електроніка повністю захищена від бруду, пилу, агресивних парів і бризок води. Під час активації видає жужжання. Перемикач вкл/викл запобігає випадковому спрацюванню. Пристрій оснащений міцним полікарбонатним стрижнем довжиною 71 см. Працює від 4 батарейок типу LR14/C (Baby) 1,5 В (входять у комплект). У комплекті є інструкція з експлуатації. Гарантія 2 роки.
Колір: жовтий
Довжина: 98 см
З автоматичним вимкненням (1 секунда)
Максимальна пікова напруга 6000 В
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 11261 |
| Старий код SKU | 01-2717 |
| Основний EAN-13 | 4018653112618 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85437090 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/144 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 95 cm |
| Чиста вага продукту | 0.922 kg |
| Ширина коробки | 53 cm |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 122 cm |
| Вага коробки | 22.128 kg |
| Маса нетто | 0.92 kg |
