Електричний прилад для купірування хвостів Engel, з V-подібним ріжучим лезом, Kerbl
SKU
22721
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22721 |
| Старий код SKU | 02-0122 |
| Код постачальника | 22721 |
| Основний EAN-13 | 4018653227213 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84368090 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | HSGM Heißschneide-Geräte und -Maschinen GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 17.4 cm |
| Чиста висота продукту | 6.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 36.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.207 kg |
| Маса нетто | 1.21 kg |
