Електричний прилад для купірування хвостів з утримуючим пристроєм, Kerbl
SKU
22715
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22715 |
| Старий код SKU | 02-0033 |
| Код постачальника | 22715 |
| Основний EAN-13 | 4018653227152 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85158090 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | HSGM Heißschneide-Geräte und -Maschinen GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Напруга [V] | 230 V |
| Потужність [Вт] | 60 W |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/150 |
| Чиста ширина продукту | 18.5 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 1.3 kg |
| Ширина коробки | 31.7 cm |
| Висота коробки | 25.2 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 7.8 kg |
| Маса нетто | 1.3 kg |
