Електричний пристрій для боротьби з комахами UltraStop Fly, 230 В, Kerbl
SKU
299868
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299868 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653038260 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 85437090 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/28/576 |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 299868 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Старий код SKU | 12-0193 |
| Висота коробки | 39 cm |
| довжина коробки | 47.5 cm |
| Вага коробки | 5.952 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.124 kg |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
