Елемент для розширення клітки (70345) 110 х 103 х 103 см
SKU
70358
| Другий код | 70358 |
|---|---|
| Старий код SKU | 04-0144 |
| Код постачальника | 70358 |
| Основний EAN-13 | 4018653703588 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/27/570/1400 |
| Чиста ширина продукту | 73 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 119 cm |
| Чиста вага продукту | 9 kg |
| Маса нетто | 9 kg |
