Елемент вольєра без дверцят, для гризунів (82704), Kerbl
SKU
827043
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82704-3 |
| Старий код SKU | 82704-3 |
| Код постачальника | 827043 |
| Код CN | 73262000 |
| Основний EAN-13 | 4018653913598 |
| Додаткова інформація | Wymienny element bez drzwi |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Попередження | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 58 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 58 cm |
| Чиста вага продукту | 0.5 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 25 kg |
| Ширина коробки | 60 cm |
