Елемент вольєра без дверцят, для гризунів (82708), Kerbl
SKU
827084
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82708-4 |
| Старий код SKU | 82708-4 |
| Код постачальника | 827084 |
| Код CN | 73262000 |
| Основний EAN-13 | 4018653913611 |
| Додаткова інформація | Wymienny element bez drzwi |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Попередження | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста вага продукту | 0.5 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 25 kg |
| Ширина коробки | 59 cm |
