Фарба для маркування овець TopMarker, синя, Kerbl
SKU
27461
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27461 |
| Старий код SKU | 07-0136 |
| Код постачальника | 27461 |
| Основний EAN-13 | 4018653274613 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 32159070 |
| Країна походження | Francja |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/200 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 1.15 kg |
| Маса нетто | 1.15 kg |
